آموزش روت گوشی های ال جی لالی پاپ و کیت کت

LG One Click Root v1.3

 تمام راه های زیر یک روش و یک کار انجام می دهند. اما راه اول کاملا اتوماتیک ، راه دوم نیمه اتوماتیک و راه سوم دستی است. هر کدام موفقیت آمیز نبود بعدی را امتحان کنید.

توجه : روش جدید ورژن جدید نرم افزار iRoot قادر به روت تمامی گوشی های ال جی و به سادگی می باشد. پیشنهاد می شود ابتدا آن روش را تست کنید.
(آپدیت 27 خرداد 1394)

این روش روی کدام گوشی ها قابل اجراست؟

برای اطلاع از ورژن اندروید دستگاه خود وارد Settings (تنظیمات) شوید و و از سربرگ General (عمومی) گزینه About Phone (درباره تلفن) را انتخاب و سپس Software Info (اطلاعات نرم افزار) را بزنید. در سطر اول Android Version (نسخه Android) قابل مشاهده است.

در صورتی که گوشی شما ال جی و دارای نسخه l5.0.x است (لالی پاپ)  و l4.4.x (کیت کت) می توانید از این روش اقدام کنید. تست شده روی گوشی های زیر :

 • LG G3
 • LG G3 Beat
 • LG G2

 • LG G Pro 2
 • LG G Pad
 • LG F60
 • LG L90

 • LG Tribute
 • LG Spirit
 • LG G Vista

راه 1 : آموزش روت گوشی های ال جی اندروید 5 (LG One Click Root V1.3)

1اگر درایور گوشی روی کامپیوتر نصب نیست یا از ورژن Ver 3.14.1 قدیمی تر است فایل روبرو را دانلود از Zip خارج و نصب کنید. 10.62MB

 

 2 در گوشی خود وارد Settings (تنظیمات) شوید و و از سربرگ General (عمومی) گزینه Developer Options (گزینه های توسعه دهنده) را انتخاب کنید و گزینه USB Debugging (اشکال زدایی USB) را تیک بزنید.

 • اگر گزینه Developer Options وجود نداشت: در گوشی خود وارد Settings (تنظیمات) شوید و و از سربرگ General (عمومی) گزینه About Phone (درباره تلفن) را انتخاب و سپس Software Onfo (اطلاعات نرم افزار) را بزنید. در سطر چهارم روی Build Number (شماره ساخت) حداقل 7 بار پیاپی ضربه بزنید تا پیام You are now a developer (حالا شما یک توسعه دهنده هستید) ظاهر شود.
 • اگر گزینه USB Debugging غیر فعال بود: کابل USB شما به گوشی متصل است آن را جدا کنید.

 

 3حال کابل USB را به گوشی وصل کنید و گزینه MPT (وسیله رسانه) را انتخاب کنید.

 • اگر برای نخستین بار است که به صورت MPT روی کامپیوتری که گوشی را وصل کردید متصل می شوید به صورت خودکار درایورها در کنار ساعت ویندوز شروع به نصب می کنند. تا اتمام آن صبر کنید. در صورتی که به درستی نصب شوند نام گوشی خود را در My Computer خواهید دید.

 

 • اگر در My Computer نام گوشی وجود نداشت و درایوری در کنار ساعت ویندوز در حال نصب نبود در داخل گوشی نوار بالای صفحه را پایین کشیده و روی گزینه USB که بعد از اتصال یو اس بی نمایش داده می شود ضربه بزنید تا وارد USB PC Connection شوید. روی سه نقطه روی هم ضربه بزنید و Install PC Program را انتخاب کنید و درخواست ها در گوشی و رایانه را تایید کنید.

برای اطلاع از نصب صحیح درایورها ، در همین لحظه روی My Computer کلیک راست، Manage و سپس Device Manager بزنید. گزینه ADB Interface یا Android Device باید وجود داشته باشد.

 

 4پیغامی با عنوان Allow USB Debugging مشاهده می کنید که تیک Always Allow From This Computer را زده و OK کنید.

 

5فایل LG One Click Root v1.3 را دانلود از zip خارج و سپس فایل msi آن را نصب کنید. 5.15MB

 

6نرم افزار LG One Click Root را از روی دسکتاپ اجرا کنید. سپس روی Start کلیک کنید. . (در صورت دریافت ارور به انتهای صفحه بخش نکات مراجعه شود)

 

 

7تصویر زیر مشاهده  شده و گوشی ریست می شود و روی گوشی صفخه ای با عنوان Frmware Update می آید.
اگر با ارور Protocol Fault مواجه شدید از راه سوم اقدام کنید.

PC Mobile

 

8تا 100 درصد شدن عملیات صبر کرده و اتصالات را قطع نکنید تا زمانی که با پیغام Done! مواجه شوید.

 

 • تبریک ؛ کار تمام است. حال با مراجعه به منوی گوشی نرم افزار جدیدی با نام SuperSU در گوشی نصب شده که نشانگر روت شدن گوشی با موفقیت است.

 

راه 2 : آموزش روت گوشی های ال جی اندروید 5 (LG One Click Root V1.2)

برای شلوغ نشدن صفحه محتوای این بخش مخفی است. برای مشاهده کلیک کنید

مراحل 1 تا 4 ، با راه اول مشترک است.

 

5

فایل LG One Click Root v1.2.exe را دانلود کنید. 4.75MB

پس از دانلود روی فایل LG One Click Root v1.2.exe دابل کلیک کنید و آدرس دلخواه روی کامپیوتر به آن داده و Extract را بزنید. (در آدرس فولدری با حروف فارسی نباشد)

 

 6به محلی که در مرحله 2 به نرم افزار دادید رفته و روی فایل LG Root Script.bat دوبار کلیک کنید. (از Run As Administrator استفاده نکنید)

اگر با ارور Protocol Fault یا error more than one device and emulator مواجه شدید یا روی Waiting For Device باقی ماند، از راه سوم اقدام کنید.

 

 7تصویر زیر مشاهده  شده و گوشی ریست می شود و روی گوشی صفخه ای با عنوان Frmware Update می آید.

 

 8بعد از مشاهده عبارت Please Press Ctrl+C…i در صفحه سیاه cmd ، کلید های ترکیبی Ctrl+C را بزنید. سپس عبارت CTerminate batch Job ?i ظاهر می شود و شما کلید N را از روی کیبورد زده و سپس Enter بزنید. گوشی مجدد ریست می شود.

 

راه 3 : آموزش روت گوشی های ال جی اندروید 5 (LG Root Basic)

برای شلوغ نشدن صفحه محتوای این بخش مخفی است. برای مشاهده کلیک کنید

مراحل 1 تا 4 ، با راه اول مشترک است.

 

5

فایل LG Root Basic را دانلود از zip خارج کنید. 6.78MB

6 فولدری با نام iranmobile در یکی از درایوها ساخته و فایل های داخل آن را به آنجا منتقل کنید.

 

 7 Shift را نگه دارید و روی فولدر iranmobile کلیک راست و Open command wndow here بزنید تا صفحه cmd باز شود.

 8 عبارت adb devices را بدون فاصله اضافی از اطراف، کپی کنید و در قسمت خالی صفحه سیاه cmd کلیک راست و Paste کنید و Enter بزنید تا صفحه زیر را ببینید.

 9 حال ببینید چند Device در مرحله قبل شناسایی شده است به همان روش عمل کنید. شناسایی بیش از یک دیوایس ناشی از نصب نرم افزارهایی مانند BlueStack است.

کد زیر را کپی و مثل مرحله قبل Paste کنید و Enter بزنید.

adb.exe push busybox /data/local/tmp/ && adb.exe push lg_root.sh /data/local/tmp && adb.exe push UPDATE-SuperSU-v2.46.zip /data/local/tmp

نام دستگاهی که عبارت Emulator ندارد نام دستگاه شماست. مثل تصویر زیر

 حال نام دستگاه خود را با دقت جایگذین هر سه 04aec7350c90ee08 در عبارت زیر که نام دستگاه ما بوده کنید (در note pad) سپس کد جدید را کپی و مثل مرحله قبل Paste کنید و Enter بزنید.

adb.exe -s 04aec7350c90ee08 push busybox /data/local/tmp/ && adb.exe -s 04aec7350c90ee08 push lg_root.sh /data/local/tmp && adb.exe -s 04aec7350c90ee08 push UPDATE-SuperSU-v2.46.zip /data/local/tmp

در صورتی که به روش یک Device اقدام کنید با ارور Error: more than one device or emulator مواجه خواهید شد

 10 بعد از مشاهده تصویر بالا سمت راست، گوشی را خاموش و کابل USB را جدا کنید.

 

 11 گوشی را به Download Mode ببرید. برای این کار ابتدا گوشی را خاموش کنید. سپس کلید افزایش صدا (Volume +) را نگه داشته و کابل USB را به گوشی متصل کنید و بعد از روشن شدن گوشی و مشاهده صفحه Download Mode کلید را رها کنید، بعد از چند ثانیه نیز خودکار به صفحه Firmware Update می رود. (صبر کنید گوشی شناسایی شود)

 • شما کلید Power را نباید بزنید بعد از اتصال کابل خود گوشی روشن می شود.

 

Photo : lg-phones.org

Photo : lg-phones.org

 12 در فولدر iranmobile فایل ports.bat را با دوبار کلیک باز کنید. تا صفحه زیر ظاهر شود. سپس شماره COM روبروی عبارت "LGANDNETDIAG" را  به خاطر بسپارید. برای سیستم ما COM22 است برای شما ممکن است فرق داشته باشد. اینتر بزنید تا بسته شود.

 13 دوباره به صفحه cmd قبلی برگردید و در ادامه قبل عبارت Send_Command.exe \\.\COM22 را کپی و Paste کنید (22 را با عدد COM مرحله قبل خود جایگذین کنید) و اینتر بزنید.

اگر با ارور Could't open the port \\.\\COMXX مواجه شدید به جای شماره COM روبروی عبارت "LGANDNETDIAG" شماره کام روبروی "LGANDNETMDM" را که در مرحله قبل بدست آورید وارد کنید.

 

 14 بعد از مشاهده خط SPECIAL COMMAND : ENTER, LEAVE اینبار عبارت زیر را (جلوی مربع ظاهر شده) کپی و Paste کنید. سپس اینتر بزنید.

sh /data/local/tmp/lg_root.sh dummy 1 /data/local/tmp/UPDATE-SuperSU-v2.46.zip /data/local/tmp/busybox

برای اطمینان از موفقیت آمیز بودن عملیات تصویر زیر و پیغام Done را باید مشاهده کنید.

اگر بعد از اینتر، روی همان صفحه بالا باقی ماند، 5 دقیقه صبر کنید، اگر اتفاقی نیفتاد نگران نباشید! ادامه آموزش را انجام دهید! احتمال زیاد گوشی شما باز هم با موفقیت گوشی شما روت شده است!

 15 برای ریست کردن اگر :

 • اگر باطری گوشی شما در می آید (removable) آن را در در بیاورید و دوباره جا بندازید.
 • اگر باطری مثل گوشی G Flex 2 یا G2 خارج نمی شود، دکمه صدای زیاد و پاور (Volume Up + Power) همزمان 10 تا 30 ثانیه نگه دارید زمانی که گوشی ریست شود و دوباره جا بندازید.

و کابل را جدا کنید.

تبریک ؛ کار تمام است. حال با مراجعه به منوی گوشی نرم افزار جدیدی با نام SuperSU در گوشی نصب شده که نشانگر روت شدن گوشی با موفقیت است.

نکات (همه مراحل) :

 • 1– در انتها نرم افزار Super SU را باز کنید و در صورت مشاهده پیغام The SU Binary Needs to be uptated گزینه Continue بزنید و سپس Normal را انتخا کنید تا در نهایت گوشی ریست شود.
 • 2– نرم افزار Root Checker 5.5.1 را برای تست روت شدن گوشی با موفقیت ، دانلود و نصب نمایید. 2.4MB
 • 3– هر برنامه ای که نیاز به استفاده از روت در گوشی داشته باشد ازین پس پیغامی به مدت 15 ثانیه روی تصویر با عنوان SuperUser Request نمایش می دهد که با زدن گزینه Grant به آن اجازه داده می شود.
 • 4– در داخل برنامه SuperSU بخش Apps لیست نرم افزارهایی که اجازه دسترسی روت دارند نمایش داده می شود که می توانید با زدن روی آن و انتخاب شکل سطل زباله آن را از لیست حذف کنید. (یا اگر میخواهید دیگر این برنامه درخواست مجوز روت ندهد فلش روبروی Access را زده و Deny را انتخاب کنید)
 • 5SuperSU را مثل بقیه نرم افزارها از بازار (مارکت) خود آپدیت کنید. (ترجیحا به منظور آپدیت آن از ریکاوری فلش نزنید)
 • 6- برای Unroot کردن می بایست با فایل kdz (که همان ورژن روی گوشی شما در حال حاضر نصب است) گوشی را با LG Flash Tool به صورت "Normal" نه CSE فلش کنید که در این صورت هیچ اطلاعاتی نیز از گوشی حذف نمی شود. آموزش فلش با LG FlashTool
 • 7– در صورت بر خورد با ارور "MSVCR100.dll is missing" در راه وال ، چه ویندوز شما 64 بیتی است چه 32 بیتی ،همین فایل روبرو را از سایت مایکروسافت دانلود و نصب کنید :  (برای دریافت بعد از زدن Download تیک گزینه MSN default homepage را برداشته و Next بزنید) 4.83MB Visual C++ Redistributable
 • 8- زبان گوشی هنگام روت کردن انگلیسی باشد.

لیست بروزرســانی ها

 • 3 خرداد 94 : افزودن راه سوم به آموزش برای گوشی هایی که در مراحل قبل به مشکل خوردند.

 • 8 خرداد 94 : رفع ارور Error: more than one device or emulator در راه دو و سه (گزارش کاربران)

 • 9 خرداد 94 : رفع ارور Protocol Fault و باقی ماندن در Waiting For Device در راه یک و دو

 • 14 خرداد 94 : افزودن نحوه Unroot به نکات

 • 1 تیر 94 : می توانید از روش ساده تر iRoot به جای این روش استفاده کنید

 • 9 مرداد 94 : زبان گوشی هنگام روت کردن انگلیسی باشد (گزارش کاربران)

 

در صورت امتحان کردن این روش مدل دقیق گوشی ، ورژن اندروید ، استفاده از روش چندم و موفقیت یا عدم موفقیت (به همراه علت و مرحله دقیق مشاهده خطا) در بخش نظرات اعلام کنید.

منابع : xda-developers.com

مبتکر : avicohh راه اول و دوم و Unjustified Dev راه سوم

بهینه سازی و تکمیل  : IranMobile.ORG

 

116 پاسخ برای “آموزش و دانلود برنامه روت کردن گوشی ال جی اندروید 5 و 4 | LG”

 1. SLM MAN HAME KARHARO DOROS ANJAM DADAM VA HATA MESE TASVIR TAEID MISHE AMA DAR AKHAR GOSHI ROOT NIST ???

 2. سلام ببخشید من در مرحله 14 روش سوم که باید اون متن را توی cmd کپی کنم بشت اون مربع پیستش میکنم ولی چیزی رخ نمیده یعنی اون مربع دوباره میاد و کاری انجام نمیشه ممنون میشم اگه هر چه زود تر راهنماییم کنید!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟

 3. سلام
  گوشی من ال 7 هست و هیچ کدام از روشها جواب نداد
  نمیتونه پورت را پیدا کنه
  اندروید من هم 4.4.2 هست
  لطفا راهنمایی کنین

 4. موفقیت آمیز سلام و خسته نباشید
  من تونستم با روش سوم که همون روش سخت بود روت کنم
  خیلی ممنون از اموزشی که قرار دادین خیلی وقت بود هر نوع روشی رو که فکر کنید انجام میدادم ولی روت نمیشد اما با این روش شما خیلی عالی تونستم روت کنم گوشی ال جی ج3

  اندرویید گوشیمم 5 یا همون لالی پاپ هست
  با تشکر

 5. من گوشی الجی leonدارم با تمام روشا رفتم گام به گام فرمتم کردم دوباره زدم روت نشده چکار کنم

  • سلام. من LG leon دارم و همه روش هارو تست کردم ولی روت نشده. لطفا راهنمایی بفرمایید.

 6. سلام من گوشیم جی 4 هست که وقتی در برنامه دکمه استارت رو میزنم در قسمتwaiting for deviseگیر میکنه لطفا بگید مشکل کجاس ؟؟؟

 7. با سلام.میخواستم بدونم بنده چگونه میتوانم یک کاستوم رام خوب برای LG G3 beat D724 تهیه کنم؟بنده در سایتهای مختلفی رفته ام ولی هنوز موفق به یافتن یک کاستوم رام مناسب نشده ام؟امکان دارد شما معرفی کنید؟
  ممنون

 8. گوشیم الجی جی3 با انروید 5 اگه روت بشه ممکنه براش خطرناک باشه؟

  مشاهده پاســـخ :

     پاسخ : گوشی های ال جی آسان ترین روش های روت را دارند و به سادگی نیز روت و گارانتی را می توان بازگرداند و احتمال بروز مشکل در هنگام روت بسیار کم است. نکته مهم استفاده مناسب از گوشی بعد از روت و نصب نکردن و اجازه ندادن استفاده از روت برای برنامه هایی که از عملکردشان اطمینان ندارید است

   

 9. تبلت من lg g pad 8.3 با اندروید 5 هست من اول با برنامه ی آی روت روت کردم برنامه میگفت روته ولی برنامه هایی مثل (sbgame hacker) و (tasker ) رو نمی خوند آنروت کردم الانم میخواستم با این برنامه روت کنم که روی حالت دانلود مود و نود درصد گیر میکنه چیکار کنم؟

  مشاهده پاســـخ :

     پاسخ : فقط روش سوم را امتحان کنید.

   

 10. سلام ببخشید من گوشیم ال جی جی 3 هست من 1 ماهه که روت کردم امروز هی روشن میشه 30 ثانیه میمونه بازم خاموش میشه چیکار کنم

  مشاهده پاســـخ :

     پاسخ : عیب یابی دقیق کار آسانی نیست و به تغییرات اخیر بستگی دارد. اما بهتر است اگر رام گوشی خود را دارید به صورت Normal فلش کنید (یا رام جدید را دانلود و صنب کنید) یا اینکه بک آپ گرفته و فکتوری ریست کنید

   

 11. موفقیت آمیز سلام . من گوشیم الجی جی 3 بیت هست از برنامه آی روت روت کردم شد فقط هم پنج دقیقه وقت برد .روی گوشی الجی جی 2 هم زدم اونم شد.ممنون از سایت خوبتون.

 12. سلام اول ممنون بخاطر اموزش . یه مشکلی واسه من پیش اومده بود که خواستم راه حلشو با شما به اشتراک بذارم . دوستانی که از روش سوم روت کردن ممکنه مثل من دچار این مشکل شده باشن که وقتی گوشی ریبوت میکنن گوشی دوباره از حالت روت خارج میشه… که میتونن با نصب کینگ روت ورژن 3.3.1 این مشلو حل کنن بعد از هر ریبوت برنامه کینگ روت رو باز کنن روی دکمه سبر رنگ ضربه بزنن…کمی صبر کنن تا علامت تیک ظاهر بشه . ضمنا کسایی که با ایکس مود مشکل دارن زیان گوشی رو به انگلیسی تغییر بدن مشکل برطرف میشه.

 13. Starting adb server…
  * server not running *
  وقتی استارت و میزنم این ارور و میده چیکار باید بکنم؟!؟ ال جی جی 3 بیت

  مشاهده پاســـخ :

     پاسخ : از روش 2 و 3 استفاده کنید که به صورت دستی اجرا شود

   

 14. سلام در روش اول چطور باید ان روت کنم با فلش یا با برنامه

  مشاهده پاســـخ :

     پاسخ : کلا با هر روشی که گوشی را روت کنید، با فلش یک رام رسمی یا رفتن به نرم افزار SuperSU (KingUser) و زدن گزینه Full Unroot گوشی آنروت می شود

   

 15. بابا میگم باینری چجوری نصب کنم سوپر اس یو که نصبه تو ریکاوری هم رفتم چجوری نصب کنم فقط اینو میخوام

  مشاهده پاســـخ :

     پاسخ : متوجه شدم که SuperSU نصب هست ولی با این ارور اگر دکمه Install Bainary نیامده باید SuperSU “دوباره” نصب شود. فایل زیپ مخصوص نصب از ریکاوری SuperSU را به گوشی منتقل کنید. به ریکاوری بروید و از طریق Install Zip فایل را از محلی که ریخته بودید انتخاب و نصب کنید. (ورژن 1.46 را نصب کنید اگر نشد 1.49 را امتحان کنید) http://download.chainfire.eu/supersu

   

 16. سلام

  من هر سه مرحله رو تست کردم درگوشی الجی جی 3 دو سیم
  وینوزمم 8.1 هستش .گوشی ریستارت میشه ولی به دانلودینگ نمیره این ارور رو میده Send_command.exe

  مشاهده پاســـخ :

     پاسخ : از iRoot استفاده کنید

   

 17. سلام روش اول قسمت 7 گوشی ریست شد ولی به صفحه frimware upftae نرفت . برنامه این پیام رو نشون داد :
  Rebooting…
  Looking for LG serial port…
  Serial port not found! please insert the phone manually into Download mode.
  Disconnect the USB cable and turn off the phone.
  Then press and hold the Volume Up button, and while you’re doing that connect the USB cable again.
  منم طبق این پیام عمل کردم و گوشی وارد صفحه frimware update شد اما روی 0% مونده و هیچ پیشرفتی نداشته . الان چیکار باید بکنم ؟؟ لطفا سریع جواب بدید!

  مشاهده پاســـخ :

     پاسخ : پورت شما را پیدا نمی کند. از روش سوم استفاده کنید مشکل حل می شود. در ضمن در صفحه فیرم ور آپدیت قرار نیست درصدی پر شود و روی صفر میماند

   

 18. سلام ببخشید برا من گوشیم ال جی جی 3 هستش ولی وقتی تو super us وارد میشم میگه شما هیچ باینری را نصب نکرده اید واین برنامه نمیتواند ان را نصب کند این یک مشکل است. اگر به تازگی به اندروید 4.3 ارتقا داده اید شما باید به صورت دستی روت را دوباره انجام دهید . به انجمن هامربوط به دستگاهتان مراجعه کنید.اندروید منم 4.4 هستش ولی نمیشه چیکار کنم

  مشاهده پاســـخ :

     پاسخ : Iroot یا سایر روش ها را امتحان کنید.اگر گوشی روت شده باشد میتوانید به صورت دستی یا از طریق ریکاوری سوپر اسیو را نصب کنید.

   

 19. سلام میخواستم بدونم lg g pro lite dual sim روت میشه یا نه چون میترسم روتش کنم حتما جواب بدید.

  مشاهده پاســـخ :

     پاسخ : روت گوشی های الجی کم خطر و از مطمئنترین وبازگشت پذیرترین روتها هستند.از طریق iRoot اقدام کنید

   

 20. سلام
  خسته نباشید
  گوشی من lg g flex 2 32gig هست مدل h959 و الان نسخه 5.1.1 روش نصبه که با این حساب نمیتونم گوشیو با روش های بالا روت کنم
  تست هم کردم ولی نشد
  تنها راهی که باقی میمونه این هست که اول دانگرید کنم به 5.0.1 بعد روت کنم
  ولی متاسفانه رام رسمی 5.0.1 روپیدا نمیکنم که فلش بزنم
  فقط سایت ال جی داره که وضعیت لینک هاش خیلی بده و نمیشه دانلود کرد
  اگه یه رام 5.0.1 برای h959 نسخه 32 گیگ بزارید یه دنیا ممنون میشم
  رام فعلی گوشیم v15b-twn-xx هست که از سایت خودتون گرفتم
  با تشکر از سایت بسیار عالی و خوبتون

 21. باسلام گوشی من LG G3 هست زمانی که اندروید گوشی 4.4.2 بود گوشی رو روت کرده بودم چند روز فبل اندروید گوشی رو آپدیت کردم به ورژن 5 حالا روت گوشی مشکل پیدا کرده. خواستم مجدد روت کنم از هرسه روش تو قسمت ابتدایی شناسایی گوشی گیر میکنه و ادامه نمیده درحالت waiting for device میمونه لطفا راهنمایی کنید

  مشاهده پاســـخ :

     پاسخ : گوشی شما به درستی شناسایی نشده. در روش سوم کد ADB Devices زدید دستگاه شناسایی شده بود؟ در دیوایس منیجر چطور. در نهایت با iRoot تست کنید

   

 22. با سلام
  من چند وقت پیش روت کردم گوشی رو با iroot الان روتش پریده نمیدونم چ کار کردم ولی فکر کنم چون google play service رو ک غیر فعال کردم این جوری شد(به خاطر کاری)بعد دوباره فعال کردمش و الان دیگه به روتش دسترسی ندارم…برنامه rootchek رو باز کردم نوشت روت نیست…
  راهنمایی کنید چه کار کنم ؟؟؟ G2 D801T-Mobile

 23. با این روش ها اندروید 5.1.1 رو هم میشه روت کرد؟

  مشاهده پاســـخ :

     پاسخ : خیر. آموزش های هر گوشی اندروید 5.1.1 جدا قرار داده می شوند

   

 24. سلام. من بعد از آپدیت تمامی راه ها رو امتحان کردم. هیچ کدوم جواب نداد. لطفا اهنمایی کنید ممنون میشم…

  مشاهده پاســـخ :

     پاسخ : اگر پاسخ دقیق می خواهید مدل گوشی ، نسخه اندروید ، روش های استفاده شده و مشکل و ارور هر روش به صورت دقیق و ذکر ارور بنویسید

   

 25. سلام هنگام روت کردن وصل بودن اینترنت گوشی ضروری است؟؟؟؟؟؟

  مشاهده پاســـخ :

     پاسخ : سلام. این روش خیر نیاز نیست

   

 26. باروش سوم گوشیم بریک شد. G2 D802

  مشاهده پاســـخ :

     پاسخ : روش سوم را به شخصه روی D802 و چندین G2 انجام داده ام و بسیاری از کاربران نیز با موفقیت انجام دادند. دقیقا بفرمایید چه اتفاقی افتاده و منظورتون از بریک چیست تا راهنمایی شود

   

 27. سلام تبلت جی پد 8.3 با هیچ کدوم از راهها جواب نداد

  مشاهده پاســـخ :

     پاسخ : چند نفر از دوستان در بخش نظرات iRoot و One Click root اعلام کردند از روش گفته شده تبلت خود را روت کرده اند

   

 28. موفقیت آمیزرو گوشی LG Leon تمام راه هارو امتحان کردم و آخرش روش سوم کار کرد.
  به طور کامل روت شده

 29. سلام خسته نباشید من چند تا سوال داشتم این سه روشی که گفتید آسان متوسط سخت کدوم رو انجام بدم بهتره و من گوشی ال جی جی ۳ با اندروید لالی پاپ دارم اگه روت کنم چند درصد احتمال داره که خاموش بشه و کدوم روش تضمینی تره یعنی احتمال خاموش شدن گوشی کمه

  مشاهده پاســـخ :

     پاسخ : قاعدتا روش اول ساده تر هست . اگر ناموفق بود از iRoot برای روت کردن استفاده کنید. در صورت اجرای صحیح احتمال هیچ مشکل و خاموشی وجود ندارد و اکثر بریک شدن ها نیز توسط خود کاربر قابل اصلاح هستند. تنها در موارد معدود و اشتباهات زیاد یا رفتن برق هنگام فلش گوشی و .. مشکلاتی پیش می آید که نیاز به مراجعه به جای مجهز تر می باشد.

   

 30. سلام و وقت بخیر مرحله11 از روش3 چقدر طول میکشه تا مرحله frimware update تموم بشه؟ حدود 10 دقیقس توی این مرحلس گوشیم و هنوز 1 درصد هم نرفته lg g2 d800

  مشاهده پاســـخ :

     پاسخ : در آن مرحله قرار نیست درصدی پر شود مرحله بعد را انجام دهید

   

 31. موفقیت آمیزسلام و تشکر
  من گوشی ال جی لئون دارم. با روش 3 تونستم روتش کنم
  ممنون

 32. سلام
  خیلی ممنون گوشی من LG G2 D802 دارای اندروید 4.4.2 میباشد گوشی من با موفقیت از روش سوم روت شد ولی نرم افزار سوپروزر بر روی گوشی من نصب نشده است
  مشکل چیست؟

  مشاهده پاســـخ :

     پاسخ : به صورت دستی نصب کنید

   

 33. موفقیت آمیز اقا یک دنیا ممنون تو 5 دقیقه گوشیم روت شد نمیدونم چطوری ازتون تشکر کنم

   

 34. سلام من از روش 3 انجام دادم. همه چیز هم انجام شد اما گوشیمو که روشن کردم برنامه super su پیغام میده اپدیت کنم. اما در حالت normal بعد از چند لحظه میگه installation failed و میگه ری بوت کن دوباره انجام بده. گوشیم هم روت نشده. کسی میدونه چکار منک؟ گوشیم ال جی جی 3 هست

  مشاهده پاســـخ :

     پاسخ : ابتدا پیشنهاد می شود iroot را تست گنید

   

 35. سلام.ممنون از راهنماییهاتون.گوشی من جی 2 هستشd802.رامش را ارتقا دادم وبا روش اول روتش کردم و روت شد.بعد از یک هفته از روت بودن خارج شد و هر کاریش کردم دیگه روت نشد.دوباره رامش را با حالت نورمال فلش زدم و روتش کردم ولی دیگه روت نشد.از چند روش هم استفاده کردم.ممنون میشم راهنماییم کنید که چکارش کنم تا روت بشه

  مشاهده پاســـخ :

     پاسخ : روش iroot و همینطور روش سوم را تست کنید. اگر حل نشد دقیقتر علت روت نشدن را ذکر کنید

   

  • موفقیت آمیزسلام .گوشی زبان فارسی بود به انگلیسی تغییرش دادم روت شد . مشکلش زبان فارسی بود

   مشاهده پاســـخ :

      پاسخ : ممنون از اشتراک گذاری راه حل

    

 36. من این روشو انجام میدم ولی وقتی به 45درصد میرسه گوشی ریسارت میشه و بدون اینکه به دانلود مود بره و پیام frimware update ظاهر بشه گوشی بالا میاد و روشن میشه…
  لطفاً کمک کنید…

 37. سلام وقتی میره فرم ورک کامپیوتر گوشی را شناسایی نمیکنه!!!!
  میشه راهنمایی کنین؟

 38. موفقیت آمیزمرسی گوشی من روت شد ممنون ال جی استایلوس بود گوشیم اندروید5

   

 39. با سلام گوشی جی 3 بیت با هر سه روش رفتم ولی متاسفانه هیچکدومشون جواب نداد وروت نشد اخر کار ارور SPECIAL COMMAND : ENTER, LEAVE ظاهر میشه کد دستوری رو هم کپی کردم ولی هیچ اتفاقی نمیفته و سوپر یوزر نصب نمیشه!

  مشاهده پاســـخ :

     پاسخ : از iRoot استفاده کنید.

   

 40. موفقیت آمیزباسلام…..با iroot گوشی LG G3 beat روت شد! ممنون از سایت عالی شما.

   

 41. سلام من lg g2 دارم با اندروید 5.02 روش اول انجام نشد یعنی رو 90 درصد گیر میکنه که اثرن این مشکل رو داشتم کدوم روش به من توسیعه میکنید خواهشن جواب بدید

  مشاهده پاســـخ :

     پاسخ : از iRoot استفاده کنید. از این صفحه

   

 42. سلام .ادمین عزیز ضمن تشکر از سایت عالیت.من اندرویدمو برای جی تو مینی 618 با کمک شما اندروید 5 کردم.هیچ روش روتی هم که گفتین شما جواب نداد.این روشتونم در مرحله فریم ور آپدیت میمونه و هیچ شناسایی انجام نمیشه.چیکار کنم

  مشاهده پاســـخ :

     پاسخ : آموزش روت اختصاصی جی 2 مینی امروز قرار میگیرد

   

  • فک کنم شب قدریه باید بشینم روت کنم;)

 43. dametoon garm

 44. در نهایت LG G3 Stylus D690 با اندروید 5.0.2 روت نشد که نشد. از تمامی راهها استفاده کردم. حتی رام امارات زدم!
  و به ناچار به اندروید 4.4.2 برگشتم و تنها با iRoot تونستم روتش کنم! این از تجربه بنده
  ممنونم از سایت بسیار مفیدتون.

 45. موفقیت آمیزسلام ممنون واقعا عالی بود.

   

 46. موفقیت آمیزخیلی ممنون دمتون گرم دهنم سرویس شد واسه روت کردن تا بالاخره گوشیم به روش اول شما روت شد LG L Fino

   

   

 47. سلام خسته نباشید

  ممنون میشم کمک کنید الان نزدیک به 1 ساعته برنامه LG One Click Root در 90% گیر کرده نمیدونم چیکار کنم
  گوشیمم تو حالت firmware Update هست 0%
  گوشیم LG G2 اندروید 5.0.2

  ممنون میشم سریع جواب بدید

  مشاهده پاســـخ :

     پاسخ : روش سوم یا نرم افزار iRoot را امتحان کنید

   

 48. موفقیت آمیزتشکر از آموزشتون. g3 beat با اندروید 5.0.2 رام (CIS) از طریق روش اول به راحتی روت شد.اگه در مرحله اول گوشیتون رو نشناخت حتما درایور رو نصب کنید.

   

 49. الان رام 5.1.1 سیانوژن نصب کردم ولی نمیدونم چطوری روت کنم با روش شما هم جواب نداد اولش درست پیش میره (با روش اول) بعدش وقتی میخواد به دانلود مود بره نمیره خودم کابل رو جدا میکنم و به دانلود مود میبرم و کابل رو وصل میکنم بعد میزنه ریبوتینگ و همونجا گیر میکنه دوباره خودم کلید پاور رو چند ثانیه نگه میدارم وقیت ریبوت میشه میزنه done ولی در اصل هیچ اتفاقی نمیوفته.

  مشاهده پاســـخ :

     پاسخ : رام های کاستوم روت شده نیز هستند فقط به ریکاوری بروید و یک فایل نسخه زیپ SuperSU را Install Zip کنید

   

  • چطور به ریکاوری برم چون با نگه داشتن دکمه های بالا و پایین ولوم و پاور اتفاقی نمیوفته

   مشاهده پاســـخ :

      پاسخ : تبلت را خاموش کنید. با نگه داشتن همزمان سه دکمه ولوم کم و زیاد و پاور روشن کنید. به محض روشن شدن صفحه رها کنید و دوباره فقط ولوم پایین و پاور را بگیرید تا به ریکاوری بروید

    

   • تبلت دوباره ریبوت میشه

    مشاهده پاســـخ :

       پاسخ : این هم امتحان کنید. تبلت را خاموش و دکمه کاهش صدا و پاور را چند ثانیه یگه دارید تا دستگاه روشن شود

     

    • تبلت ریست فکتوری شد!

     مشاهده پاســـخ :

        پاسخ : اگر رام کاستوم نصب کرده باشید معمولا ریکاوری کاستوم دارند. برای ورود به ریکاوری هم ابتدا صفحه ریست فکتوری مشاهده می شود اما اگر رام شما کاستوم ریکاوری نداشته باشد گوشی ریست می شود. بستگی به رامی که دانلود کردید دارد. باید خصوصیات آن را بررسی کنید

      

     • راه دیگه ای بجز ریکاوری برای روت هست؟

      مشاهده پاســـخ :

         پاسخ : همانطور که گفته شد رام های کاستوم اغلب به روت دسترسی دارند. در خصوصیات آن ها به نحوه اعمال روت اشاره می شود

       

      • من از اینجا رام رو دانلود کردم و اینکه هیچ اشاره ای به روت نداره یا حداقل من متوجه نشدم

       http://forum.xda-developers.com/lg-g-pad-83/orig-development/v500-cyanogenmod-12-1-t3130490

       مشاهده پاســـخ :

          پاسخ : می توانید فایل SuperSU را به صورت نرمال مثل بقیه برنامه ها نصب کنید. اگر جواب نداد باید بتونید به ریکاوری برید و این فایل را نصب کنید

        

       • برنامه super su رو دانلود کردم و نصب شد ولی قادر به آپدیت نبود و اینکه دسترسی به ریکاوری مقدور نیست

        • تو منوی توسعه دادن یه گزینه هست به اسم دسترسی روت وقتی اون فعال باشه میشه برنامه super su رو براحتی نصب کرد فقط نمیدونم الان روی رام رسمی 5.0.1 این گزینه وچود داره یا نه
         الان فریمور برای 5.1.1 چطوری میتونم دانلود کنم؟

         مشاهده پاســـخ :

            پاسخ : قطعا خیر. این گزینه در رام کاستوم اضافه شده است و آخرین رام رسمی برای این مدل 5.0.2 می باشد

          

 50. موفقیت آمیزبا روش سوم روت شد گوشیم lg leon خیلی ممنون از سایت خوبتون

   

 51. سلام داداش این ای رووت میگی برای اندروید 5.0 الجی جی 3 کار میکنه؟ ممنونت میشم اگه تونستی جوابو به ایمیلی ک دادم بفرست ممنونت میشم

  مشاهده پاســـخ :

     پاسخ : بله کار میکند. پاسخ دهی ب ایمیل امکان پذیر نیست

   

 52. سلام
  ببخیشید یه سوال داشتم اونم اینکه اگه با روش اول گوشیو روت کنم اطلاعات گوشیم کلا حذف میشه؟؟
  گوشیمم LG G2

  مشاهده پاســـخ :

     پاسخ : خیر هیچ روشی در روت ارتباطی با حذف اطلاعات ندارد

   

  • مرسی بابت پاسخ گوییه سریعتون اینم تو این ساعت 🙂

 53. ببخشید روت کردن اندروید 5، g3 beat با همه ی رام ها امکان پذبر هست؟؟ممنون

  مشاهده پاســـخ :

     پاسخ : بله از Iroot هم می توانید استفاده کنید

   

 54. با سلام و عرض ادب بنده یه جی پد 7 با اندروید اپدیت شدهی 5.0.2دارم هر کاری کردم روت نشد لطفا کمکم کنید حتی هزینهی روت شدنم میدم فقط روت میخوام باشه

  مشاهده پاســـخ :

     پاسخ : روش سوم را امتحان کردید؟ دقیقا کجا و به چه ارور یا مشکلی برخورد کردید متن کامل را ارسال کنید

   

 55. من با همه راه هایی که تو این صفحه گفته شده امتحان کردم ولی تبلتم (g pad 8.3) روت نشد به قسمت پشتیبانی kingo root ایمیل زدم گفتن دستگاه شما فعلا پشتیبانی نمیشه حالا نمیدونم با اینکه من رام اندروید 5 رو از اینجا دان کردم ولی برای بعضی قابل روت و برای من غیر قابل روت هست!

  مشاهده پاســـخ :

     پاسخ : می توانید از رام کاستوم به همراه روت و ریکاوری AOSP – Android 5.1.1 – LMY48B نیز استفاده کنید

   

  • میشه بیشتر توضیح بدید که برای نصب ریکاوری باید چکار کنم و اینکه رام کاستوم رو فلش باید بزنم یا از طریق ریکاوری نصب کنم؟

   مشاهده پاســـخ :

      پاسخ : رام رسمی کیت کت 4.4 را نصب کنید. آن را روت کنید. ریکاوری روی آن نصب کنید. دو لینک ابتدای این صفحه یعنی Roms و Gapps را دانلود کنید و به گوشی منتقل کنید. به ریکاوری بروید و Install zip بزنید (این عمل را اصطلاحا فلش کردن می گویند و با نصب رام رسمی با فلش تولز متفاوت است) . آدرس فایل zip رام را در گوشی بدهید تا رام نصب شود. همین کار برای Gapps نیز بکنید برنامه های گوگل نصب می شوند و سپس نسخه قابل فلش SuperSU را فلش کنید. نسخه SuperSU را ازینجا دریافت کنید.

    

   • v20d یا v10a فرق نمیکنه؟

    مشاهده پاســـخ :

       پاسخ : رام 10 ورژن 4.2 و 20 ورژن 4.4 هست بهتر است از 4.4 استفاده کنید

     

   • متن کامل رو تو کامنت های قبلی نوشتم و حتی مراحل cmd رو ارسال کردم

    مشاهده پاســـخ :

       پاسخ : پاسخ ادیت نشده را مشاهده کردید دوباره پاسخ خود را بخوانید 🙂

     

   • ممنون از پاسخ شما با توجه به محدودیت ترافیک مراحل یاد شده رو فردا انجام میدم و پاسخ رو ارسال میکنم

 56. سلام. دستتون درد نکنه. عذر میخوام من دارم گوشی g3 stylus اندروید 5 رو روت می کنم. در تمامی مراحل روی مرحله ی Download mode متوقف میشه. یعنی موقعی که میخواد ریبوت کنه و بره روی حالت دانلود این اتفاق نمیفته. از روش سوم هم ک استفاده کردم مشکل این بود که در حالت دانلود، روی صفر درصد باقی میمونه. مشکل از کجاست؟

  مشاهده پاســـخ :

     پاسخ : از روش iRoot نیز اقدام کنید. آموزش

   

 57. سلام من g3 مدل ls990 رو از سایت شما روت کردم گوشی خاموش شد
  اول رو حالت فست بود میومد با دستور ار سایت xda ایرزش کردم
  الان کام پورت میشناسه ولی با فلش تول هم نمیشه
  ممنون میشم راهنمایی کنید

  http://forum.xda-developers.com/attachment.php?attachmentid=3290935&d=1430465447
  ابنم ارورش

  مشاهده پاســـخ :

     پاسخ : ورژن فعلی شما چه بود و از چه روشی روت کردید؟ به ریکاوری دسترسی دارید؟ منظورتون از ایریز فول وایپ هست؟

   

 58. سلام آقا همه این روش ها رو روی تبلت الجی جی پد 8.3 با اندروید 5.0.2 انجام دادم ولی روت نشد که نشد تا اینکه به راحتی هرچه تمام تر با برنامه iroot از طریق کامپیوتر و اتصال به اینترنت راحت روت شد .!!

  مشاهده پاســـخ :

     پاسخ : بسیار ممنون از اطلاع رسانی شما. اعمال خواهد شد.

   

 59. موفقیت آمیزسلام خیلی ممنون بابت سایت خوبتون نامبر وان

   

 60. موفقیت آمیزبسیار ممنون راه حل اول جواب داد جی 2 لالی پاپ 5.0.2

   

 61. موفقیت آمیزخیلی مطلب خوب و جامعی بود کاملا هم جواب داد مرسی

   

 62. سلام روزتون بخیر
  بهترین و کامل ترین روش برای آنروت کردن در لالیپاپ از طریق خود نرم افزار Super SU هست یا روش کاملتری وجود داره؟
  با تشکر

  مشاهده پاســـخ :

     پاسخ : بهترین روش و قطعی ترین راه فلش کردن دوباره به صورت نرمال یا cse می باشد

   

 63. سلاممن نتونستم با هیچکدام از روشهایی که فرموده بودید گوشی LG L Bello را روت کنم، اصلا این گوشی قابلیت روت داره؟ شنیدم بوت لودر این گوشی لاکه و باید اول آنلاک بشه بعد، بفرمایید این گفته صحت داره؟ راهی به نظرتون میرسه که بنده ازش نتیجه بگیرم؟

 64. موفقیت آمیزسلام دمتون گرم عالی بود از راه اول که رفتم این ارور را داد Protocol Fault و از راه سوم روت انجام شد . دستتون درد نکنه راستی گوشی من الجی جی2 با اندروید لالیپاپ

   

 65. سلام و عرض احترام
  بابت اطلاعات و راهنمایی ها سپاسگزارم، بنده با هیچ کدام از روشهای ذکر شده نتونستم گوشی LG L Bello با نسخه اندروید 5 را روت کنم، آیا این گوشی اصلا قابلیت روت شدن را دارد؟

     پاسخ : در روش سوم با چه مشکلی برخورد کردید شاید اشتباه از شما یا جای دیگری باشد

   

   

   

 66. موفقیت آمیزسلام مجدد نامبر وان دارین ایول خیلی اموزش هاتون درسته ممنون

   

 67. تشکر نمیدونم به اینکه کاربرها ازتون زیادسوال کنن علاقه دارید یا باعث زحمتتون هست اما اگه تمایل دارید ونیاز دونستید درمورد کیفت سخت افزاری ومقایسه برند های مختلف نیزاطلاعاتی ارائه دهید مثلا مقایسه قیمت گوشی های سامسونگ وال جی نصبت به کیفیت صفحه نمایش وپردازشگر ودوربین وچیزهای دیگه باهم ونظرشمادرمورد به صرفه بودن خرید کدام برند

     پاسخ : قطعا مورد اول هست. امکانات مقایسه نیز فراهم هست ان شالله در برنامه خواهد بود

   

   

   

   

 68. سلام جواب ندادید مدیر جان

     پاسخ : پاسخ داده شد

   

   

   

   

 69. موفقیت آمیزباسلام من هم گوشی جی2راباآموزش شما به اندروید5آپ کردم هم روت کردم وهم ریکاوری از شما متشکرم اما1سوال باچه نرم افزاری میتوان سرعت پردازشگر رابرای ارتقاع دادن عمرباطری کاهش دادوکلا میشه لطفانرم افزارمناسب جهت بهبود عمرباطری معرفی وآموزش بدهید؟وخواهش دوم لطفا بهترین نرم افزار برای ردیابی گوشی دزدیده آموزش دهید که بتوان باآن حتی بافلش کردن گوشی پاک نشود وبادادن اسمس دزد راشناسایی کرد

     پاسخ : برای افزایش سرعت و کاهش مصرف از Greenify استفاده کنید.نرم افزار Watchdroid بین نرم افزارهایی که استفاده کردیم مثمر ثمر تر بود

   

   

   

   

 70. درود
  اول میخوام از سایت خوبتون تشکرکنم و بگم آپدیت رام اصلی که گذاشته بودیم برا جی3 براحتی نصب شد،همچنین گوشیم هم به روش LG One Click Root براحتی طبق همون چیزی که گفته بودین روت شد.
  اما سوال دوم میشه بگید که چطوری میتونم گوشیم رو unroot کنم و برگرده به همون اندروید بدون روت که قبلا بود؟ سپاسگذار میشم اگه جواب بدید و یه آموزشم در موردش بدید.

  با سپاس

     پاسخ : با سلام. گوشی را با همان فایل KDZ به صورت Normal فلش کنید. هیچ اطلاعاتی از روی گوشی حذف نخواهد شد

   

   

   

   

 71. سلام
  چرا رو 90 درصد گیر میکنه ؟!!!!!!!

     پاسخ :سلام. اگر میخواهید مشکلتون حل بشه مدل گوشی، ورژن اندروید و کل لاگ (متن) را اینجا قرار دهید. استفاده از روش 2 و نهایتا 3 برای اکثر گوشی های ال جی در صورت انجام صحیح جواب گو خواهد بود

   

   

   

   

 72. موفقیت آمیزعالی بود تشکر میکنم ازتون . من موفق شدم جی 2 رو روت کنم.

   

 73. سلام تمام مراحل رفته الان درصد 90 هست ولی چند دیقه هست که روی firmware update مونده و هنوز یک درصد هم حلو نرفته
  ممنون میشم راهنمایی کنید

     پاسخ : کنسل کنید چند ثانیه کلید پاور را نگه دارید و دوباره امتحان کنید. اگر مجدد این مشکل بود شما گوشی را خاموش کنید و کابل را جدا.سپس با دکمه ولوم کم و پاور همزمان نگه دارید تا گوشی روشن شود. به محض دیدن لوگو ال جی کلیدها را رها کنید و بلافاصله همان دکمه ها را بگیرید و پیغام ها را اوکی کنید تا گوشی فکتوری ریست شود. و دوباره امتحان کنید. اگر موفق نمی شوید رام ورژن 4.4.2 را فلش کنید مجدد اقدام به نصب رام 5 کنید

   

   

   

   

 74. آیا راه دیگه ای برای روت کردن تبلت جی پد وجود داره؟

 75. تشکر ازمدیرمحترم

 76. سلام وخسته نباشید لطفاتوضیح دهید چگونه میشود نرم افزارهای کارخانه ای رادرگوشی جی2حذف کرد ومیزان حافطه رم راافزایش داد

     پاسخ : گوشی را روت کنید. نرم افزار Root Unistaller را نصب کنید. به راحتی این کار را انجام می دهد

   

   

   

   

 77. انجام شد ولی روت نشد با روت چکر هم امتحان کردم ولی روت نشده

 78. مراحل cmd رو ارسال کردم

     پاسخ : حدود 5 دقیقه روی همین صفحه صبر کنید. بعد دکمه پاور را ده تا 15 ثانیه نگه دارید. گوشی را روشن کنید و کابل را جدا کنید.به صفحه نرم افزار ها بروید احتمالا SuperSU باشد. در ضمن فراموش نکنید امروز هم باید مراحل را از ابتدا با دستور adb devices شروع کنید و ممکن است نام دستگاه شما تغییر کرده باشد و نیاز به اصلاح باشد

   

   

   

   

 79. موفقیت آمیزسلام من گوشیم LG G2 اندروید 5 هست با روش اول در کمتر از سه دقیقه انجام شد و بدون هیچ مشکلی عالیه واقعا ازتون متشکرم ممنون که هستید.

   

 80. نه شناسایی نمیشه وقتی تو دانلود موده
  وقتی به دانلود مود میره (کلید بالا و پایین همزمان + کابل) همونجا میمونه عکس رو هم فرستادم

     پاسخ : ادامه آموزش و Send_command… را اجرا می کنید انجام می شود یا خیر؟

   

   

   

   

 81. همه مراحل کاملا درست اجرا شد ولی وقتی به دانلود مود میره همونجا میمونه دیگه بعدش بهFirmware Update نمیره

     پاسخ : اون مرحله گوشی (کنار ساعت) شناسایی میشه.روی همان صفحه دستور Send_Command و بقیه طبق آموزش اجرا نمی شه؟

   

   

   

   

 82. عکس های جدید مرحله سوم ایمیل شد. وقتی به دانلودینگ مود میره بعدش به Firmware Update نمیره

     پاسخ : مشکل شما بعد از بررسی حل شد. به زودی به آموزش اضافه می شود. به جای مرحله 9 عبارت زیر را وارد کنید
  adb.exe -s LGV5005ad3f80c push busybox /data/local/tmp/ && adb.exe -s LGV5005ad3f80c push lg_root.sh /data/local/tmp && adb.exe -s LGV5005ad3f80c push UPDATE-SuperSU-v2.46.zip /data/local/tmp

   

   

   

   

 83. مرحله سوم هم ارور میده عکسش رو ایمیل کردم

     پاسخ : adb_divices نوشتید. آندرلاین را حذف کنید. "adb devices" در آموزش اشتباه نوشته شده بود.

   

   

   

   

 84. راه دوم دقیقا همون ارور

     پاسخ : راه 2 و 3 تقریبا یکی هستند فقط. راه سه به صورت دستی گوشی شناسایی می شود احتمالا مشکل حل شود

   

   

   

   

 85. راه اول کاملا طبق اون چیزی که گفته بودید نرم افزار درایور رو هم دانلود و نصب کردم و کامپیوتر کاملا تبلت رو میشناسه نصب کردم میگه su نصب نیست کلا کار نمیکنه

     پاسخ : راه های بعدی را امتحان کنید.

   

   

   

   

 86. همونطور که برنامه گفته بود خودم دستی به حالت دانلود مود بردم و دوباره کابل رو وصل کردم و تا 90 درصد پیش رفت COM5 نوشت بعد نوشت ریبوتینگ و همونجا دوباره گیر کرد بازم خودم دستی ریبوتش کردم و برنامه پیغام داد که با موقفیت انجام شده ولی وقتی سیستم بالا اومد برنامه super user نصب نبود با برنامه root checker هم امتحان کردم گفت روت نشده. بله گزینه دیباگینگ فعاله فقط مشکلس اینه که موقع ریبوت شدن به حالت دانلود نمیره

     پاسخ : از راه شماره چند اقدام کردید؟ شما نرم افزار SuperSU را ازینجا دانلود ، نصب و اجرا کنید به صورت عادی تست کنید کار می کند یا خیر.

   

   

   

   

 87. Starting adb server… * daemon not running. starting it now on port 5037 * * daemon started successfully * Waiting for device… Device detected! Pushing files… 2027 KB/s (1048328 bytes in 0.505s) 183 KB/s (9226 bytes in 0.049s) 2999 KB/s (4017098 bytes in 1.308s) Rebooting… Looking for LG serial port… Serial port not found! please insert the phone manually into Download mode. Disconnect the USB cable and turn off the phone. Then press and hold the Volume Up button, and while you're doing that connect the USB cable again. Waiting for device…

     پاسخ : در هنگام این ارور آیکون USB Debuging در بالای گوشی وجود دارد؟ یکبار حالت USB را به حالت Only Charge برده و سپس به MTP برگردانید. دقت کنید آیکون یو اس بی دیباگینگ باشد.

   

   

   

   

 88. وقتی دکمه استارت رو میزنم این متن ظاهر میشه Starting adb server… * daemon not running. starting it now on port 5037 * * daemon started successfully * Waiting for device… error: protocol fault (status read)

     پاسخ : Task Manager را باز کنید. Processes عبارت adb.exe را یافته و End Process بزنید. سپس این فایل را دانلود و به پوشه روت منتقل و اجرا و مجدد مراحل را از ابتدا تست کنید و نتیجه را اعلام کنید.

   

   

   

   

 89. من با اخطار پروتکل مواجه میشم

     پاسخ : مرحله و متن دقیق خطا را بفرمایید

   

   

   

   

 90. باسلام میخواستم سوال کنم چرا ال ای دی جلودر گوشی ال جی جی2بااندروید5 دراعلان های برخی برنامه های کاربردی عمل نمیکنه ودیگه اینکه چرا درصفحه قفل میانبر فلاش دیگه کار نمیکنه در اندروید5 ولی دراندروید4کارمیکرد

     پاسخ : بعضی برنامه ها قابلیت روشن یا خاموش کردن LED از داخل نرم افزار دارند و همینطور ممکن است نرم افزار با اندروید 5 مشکل داشته باشد که در آپدیت ها رفع خواهند کرد. اگر منظروتون فلش زدن دوربین است در صفحه قفل هم فلاش می زند و مشکلی وجود ندارد

   

   

   

   

 91. سلام من ال چی ال بلو دارم اپدیت شده به لالی پاپ ولی با هیچ کدوم از روش ها روت نشد

  ایا راه دیگری هم هست؟ ممنون از شما

     پاسخ : اصلی ترین راه روت الجی همین است. روش کینگ روت هم به زودی قرار می گیرد. دقیقا کجا و به چه مشکلی خوردید

   

   

   

   

 92. آقا ممنون از روش سوم استفاده کردم. همه چی بدون مشکل پیش رفت اما در نهایت روت نشده هنوز گوشی!!!
  SuperSU نصب نشده هنوز
  تمام مراحل مثل عکسای بالا پیش رفت. فقط اون مرحله که SPECIAL COMMAND : ENTER, LEAVE رو مینویسه همونجا باید Paste کنیم دیگه ؟ چون بعد از Paste کردن هیچ اتفاق خاصی نمیوفته و هیچ پیامی نمیاد. بعدش من باطری رو remove کردم اما نشد 😐

     پاسخ : تصویر مرحله 13 و 14 اضافه شد تا پیغام Done را مشاهده نکردید نباید باطری را خارج کنید. مجدد انجام بدید و چک کنید اینبار Done می دهد یا خیر. اگر موفق نشدید روش های دیگر مثل KingRoot را امتحان کنید. آموزش هم بزودی قرار می گیرد

   

   

   

   

 93. سلام
  آموزش انروت هم هست؟؟

     پاسخ : با سلام. گوشی را با همان فایل KDZ به صورت Normal فلش کنید. هیچ اطلاعاتی از روی گوشی حذف نخواهد شد

   

   

   

   

 94. سلام دوستان ممنون ازاموزش های مفیدی که قرارامیدین ولی هیچکدوم ازاین روش های روت برروی گوشی (G3 Dual Sim(D858HK اجرانشدممنون میشم بگین مشکل ازکجاس خیلی کارم گیره:( روش اول این ارورمیده:s6.uplod.ir/i/00605/tm6mjqptoht0.jpg روش دوم هم این ارورمیده:s6.uplod.ir/i/00605/wu2zm2c0jii4.jpg

   

     پاسخ : راه سه که جدیدا اضافه شده را امتحان کنید.

   

   

   

   

 95. موفقیت آمیزعالی بود . روی G2 دقیقا انجام شد

   

 96. سلام خسته نباشید برای من این ارور رو میده Starting adb server… * server not running * لطفا کمک کنید ممنون .روش دوم هم فقط پیام kiling میده

     پاسخ : USB Debuging روشنه و آیکنش رو می بینید؟ مدل گوشی ، ورژن اندروید و کل متن گزارش (ریپورت) که برنامه می دهد اینجا کپی کنید.

  راه سه که جدیدا اضافه شده را امتحان کنید.

   

   

   

   

 97. Starting adb server.. Waiting for device.. Device detected! Pushing files.. 3149 KB/s (1048328 bytes in 0.325 416 KB/s (9393 bytes in 0.022s) 4103 KB/s (4017098 bytes in 0.956 Rebooting.. Looking for LG serial port.. Phone found at COM4! Rebooting into Download mode.. اینم دقیقن مثه اون حالت قبله. فقط بار اول گوشی ریست میشه و وقتی میاد بالا تو برنامه مینویسه ریبوت به دانلودینگ اما گوشی ریست نمیشه

     پاسخ : وقتی گوشی برای بار دوم بالا می آید آیکون USB Debuging وجود دارد؟ اگر نیست یک بار گوشی را به حالت Charge Phone ببرید و مجدد به MTP بازگردانید. نرم افزار SuperSU هنوز نصب نشده است؟

  راه سه که جدیدا اضافه شده را امتحان کنید.

   

   

   

   

 98. خب من میزنم نمیشه!
  بار اول ریست میشه گوشی و پورت رو پیدا میکنه و گوشی که بوت میشه دوباره توی برنامه مینویسه
  Looking for LG serial port…
  Phone found at COM7!
  Rebooting into Download mode…
  دیگه همینجا میمونه. ینی دوباره ریست نمیشه که بره توی حالت دانلودینگ
  یه بارم خودم به صورت دستی بردمش توی دانلود مود و توی برنامه نوشت Done اما روت نشد گوشی

     پاسخ : از ورژن 1.2 یعنی مرحله جایگذین 5 تا 8 استفاده کنید

   

   

   

   

 99. آقا خواهشن واسه G3 Stylus Dual Sim هم بزارین. از این روش انجام دادم نشد
  اندرویدش رو تازگی از همین سایت به 5 ارتقا دادم و میخام روتش کنم

     پاسخ : از همین روش استفاده کنید

   

   

   

   

 100. ما کلا شانس نداریم من موبایلم L70 هستش ولی روت نمیشه تبلتم هم روت نمیشه

     پاسخ :آموزش روت گوشی شما قرار گرفت  http://iranmobile.org/?p=5208

   

   

   

   

 101. Mofid bod mrc

Copyright © 2015 - 2023 IranMobile.org
با اشتراک گذاشتن مطالب سایت و ذکر منبع ما را یاری نمایید.